Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Toniszewo

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Margonin

Margonin(Toniszewo + 11 km)

440 958 zł60,51 m² 7 287,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na I piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym I komórką lokatorską W nowym bloku Z windą W margoninie mieszkanie wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Szamocin(Toniszewo + 17 km)

1 200 000 zł144,79 m² 8 287,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Wyjątkowy dom W szamocinie! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od malowniczego jeziora. Wolnostojący, n owoczesny I komfortowy dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kcynia

3,Kcynia(Toniszewo + 24 km)

599 900 zł250 m² 2 399,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom w Kcyni | warsztat | sklep | usługi | Dworcowa | działka 1290m2 Przedmiotem oferty jest niezależny budynek wielorodzinny w zabudowie stykowej, zlokalizowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica(Toniszewo + 25 km)

535 000 zł166,30 m² 3 217,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w lesie w Cisze k. Chodzieży spokój i cisza bliskość natury czyste powietrze duża działka po częściowym remoncie Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Młynary

Młynary(Toniszewo + 13 km)

71 700 zł957 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane Młynary, gmina Margonin Na sprzedaż 6 działek budowlanych w Młynarach. Wydane warunki zabudowy dla 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wolnostojących, do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Rogoźno

Rogoźno(Toniszewo + 21 km)

42 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem. Lokal użytkowy 60 m2. Centrum. Rogoźno Wlkp. Przedmiotem Wynajmu jest lokal o powierzchni 60 m2, znajdujący się na parterze budynku kamienicy, z przeznaczeniem na sklep, usługi, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Gołańcz

Gołańcz(Toniszewo + 10 km)

430 000 zł215 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Zakład produkcyjny w Gołańczy na sprzedaż. Działka o powierzchni 1 228 m 2 w całości ogrodzony i utwardzony. Uzbrojenie: prąd, wodociąg, szambo (kanalizacja w drodze),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniewska

Skoki(Toniszewo + 25 km)

332 224 zł51,91 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim - Skoki, ul. Antoniewska - budynek wybudowany przez Mal-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Budynek gotowy - już wybudowany i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Rybowo

Rybowo(Toniszewo + 6 km)

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż z dużą działką, rybowo gmina Gołańcz Działka opow. 2500m 2 (istnieje możliwość wydzielenia mniejszej działki pod zabudowaniami, pod potrzeby kupującego) Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Chodzieska

Szamocin(Toniszewo + 17 km)

798 000 zł140 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 842 m²

Dom na sprzedaż - Szamocin Dom przy jeziorze w Szamocinie na sprzedaż Na sprzedaż wyjątkowy, rodzinny dom położony Szamocinie przy ul. Chodzieskiej. Atrakcyjna lokalizacja nieopodal plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Toniszewo

Toniszewo,wielkopolskie

405 000 zł8 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 8100 m2 z linią brzegową jeziora położona w miejscowości Toniszewo gm. Wągrowiec. Działka położona w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Toniszewo

Toniszewo,wielkopolskie

1 200 000 zł50 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5 ha położona w miejscowości Toniszewo gmina Wągrowiec na trasie Piła - Wągrowiec. Doskonała okolica, idealna pod całodobową stację paliw,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij